Wspieramy

Od lat bierzemy udział we wspieraniu wielu lokalnych inicjatyw jak np. Dni Bochni czy regionalny konkurs Mistrz Matematyk. Również od początku epidemii COVID wspieraliśmy bocheński szpital aby mógł poradzić sobie z tą trudną i nieoczekiwaną sytuacją.


W 2020 roku powołaliśmy do życia Fundację ABJ, której głównym celem jest wspieranie inicjatyw mających podnosić poziom nauki i sportu. Dzięki fundacji budujemy silne relacje oraz podejmujemy inicjatywy, które mają pozytywny wpływ na społeczność której jesteśmy częścią.

BSF Bochnia

Od 2015 roku jesteśmy sponsorem lokalnego klub Futsalu BSF Bochnia. Dzięki zaangażowaniu się w działalność klubu BSF mamy możliwość pomagać i wspierać młodych sportowców, a w BSF-ie bardzo urzekło nas promowanie lokalnych zawodników – jest to klub, który opiera swoja strukturę i filozofię na ogromnej większości zawodnikach z Bochni i okolic, wychowankach klubu.


Z dumą możemy powiedzieć, że już w całej historii klubowej aż 9 zawodników otrzymało powołania do Reprezentacji Polski i walczyło na arenach międzynarodowych z orzełkiem na piersi.


Sukces w sporcie i biznesie to nie przypadek. Dlatego jesteśmy bardzo szczęśliwi, że BSF Bochnia wywalczył awans do Futsal Ekstraklasy i w sezonie 2022/23 będzie rywalizować z najlepszymi na szczeblu ogólnopolskim. Warto dodać, że zespół dokonał tego w niesamowitym stylu zwyciężając wszystkie 22. mecze w sezonie, zdobywając przy tym 132 gole.

Współpraca z Zespołem Szkół nr 1 w Bochni

Co więcej od 2020 roku współpracujemy z Zespołem Szkół Nr 1, gdzie wspieramy uczniów w poszerzaniu ich wiedzy i umiejętności. Zwiększyliśmy możliwości edukacyjne szkoły fundując wyposażenie pracowni/klas, finansujemy również dodatkowe zajęcia dla uczniów. Dodatkowo najlepsi uczniowie w klasach o specjalizacji technik-elektryk mogą liczyć na ufundowane przez nas stypendia.

KONTAKT
+48 14 64 800 34

ul. Partyzantów 17B, 32-700 Bochnia, Polska