O nas

ABJ electric Sp. z o.o. jest firmą świadczącą kompleksowe usługi elektroinstalacyjne dla każdej gałęzi przemysłu na całym świecie. Siedziba ABJ znajduje się w Bochni, 30 km na wschód od Krakowa.

Firma ABJ została założona przez Artura, Beatę i Jacka. Pierwsze litery jej nazwy pozwoliły stworzyć przedsiębiorstwo działające globalnie. 10 lat na rynku pozwoliło zgromadzić doświadczenie w pracy w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Afryce, Azji i całej Europie. Nasi wykwalifikowani pracownicy z powodzeniem realizują instalacje elektryczne każdej wielkości i złożoności, od małych instalacji po bardzo duże projekty.

Wiemy, że każdy projekt wymaga profesjonalnie i solidnie wykonanej instalacji elektrycznej. Ponadto dokładny i poprawny proces technologiczny uzależniony jest od współdziałania ze sobą wielu aparatur i urządzeń według określonego planu. Wszystkie nasze prace wykonujemy w warunkach najwyższej sterylności oraz dbałości o bezpieczeństwo i higienę procesu produkcyjnego.

Nasza firma jest w stanie sprostać tym wymaganiom dzięki wysoko wykwalifikowanemu personelowi.

ABJ charakteryzuje się bogatym doświadczeniem międzynarodowym w zakresie udanych realizacji projektów, dobrą zdolnością do adaptacji kulturowej i nieszablonowymi rozwiązaniami w wymagających środowiskach biznesowych.

Współpracujemy z producentami o różnym charakterze z wielu sektorów biznesowych. Traktujemy wszystkich jednakowo, zapewniając profesjonalną obsługę od małych rodzinnych browarów po globalne marki poszukujące wyższych przychodów na całym świecie.

Nasi klienci należą do czołowych światowych marek w przemyśle i handlu. Pracujemy w wielu branżach takich jak technologia browarnicza, przemysł spożywczy, farmaceutyczny, chemiczny i motoryzacyjny.

Założenie ABJ przez Artura Maraj, Beatę Żurek i Jacka Rozum.

Pierwsze projekty konstrukcyjne.

2011

Pierwszy zlecenie poza Europą – Zambia, Afryka.

2012

Kolejne projekty w Afryce – Angola, Egipt, Tanzania.

2013

Pierwszy projekt w Azji – Sri Lanka.

2014

Zatrudnienie w firmie osiąga 50 pracowników.

2015

Pierwszy projekt w przemyśle petrochemicznym.

2016

Pierwszy projekt w Ameryce Łacińskiej – Chile.

2017

Ponad 100 osób zatrudnionych przy realizowanych projektach.

2018

Projekt w Kolumbii – najdłuższy i najbardziej wartościowy projekt do tej pory. Ponad 35 tysięcy roboczogodzin.

2019

Pierwszy projekt w Ameryce Północnej – Puerto Rico.

Powołanie fundacji ABJ wspierającej rozwój lokalnej młodzieży w zakresie edukacji i sportu.

2020

Pierwszy projekt w Stanach Zjednocznonych – Columbia, SC.

2021

Islandia staje się 50 krajem, w którym wykonaliśmy instalacje elektryczne.

2022
kontakt
+48 14 64 800 34

ul. Partyzantów 17B, 32-700 Bochnia, Polska